• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

OPERATOR LA TRATAREA ȘI EPURAREA APELOR UZATE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui OPERATOR LA TRATAREA ȘI EPURAREA APELOR UZATE. Dacă profilul tău corespunde celui căutat de noi, te invităm să aplici pentru acest post.

Principalele responsabilități:
• Verificarea și monitorizarea funcționării echipamentelor din cadrul stației de epurare;
• Reglarea și operarea echipamentelor pentru îngroșarea și deshidratarea nămolului;
• Determinarea concentrației nămolului procesat;
• Verificarea stocului de reactivi;
• Înregistrarea și transmiterea datelor de exploatare către superiorul ierarhic.

Cerințe:
• Nivel studii: medii (profil tehnic - operare instalații și echipamente);
• Nivel experiență: 1-3 ani;
• Abilități soft: seriozitate, responsabilitate, punctualitate, inițiativă, orientare către identificare de soluții și rezultate.

Beneficii:
• Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);
• Prime și bonusuri: prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;
• Decontarea serviciilor de apă/canalizare;
• Vouchere de vacanță;
• Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);
• Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;
• Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;
• Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

Adresa locului de muncă: Șos. de Centură nr. 306, comuna Glina, județul Ilfov
Program de lucru: în ture (12/24 și 12/48)