Inginer automatist

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii/superioare de specialitate;
  • Cunoştinţe de instalare, configurare si depanare Windows XP, Windows 7, Windows 8.1 si Windows 10;
  • Cunoştinţe avansate de mentenanţă software;
  • Cunostinte de administrare Active Directory;
  • Nivel mediu de limbă engleză;
  • Minim 3 ani experiență;
  • Permis categoria B

Responsabilităţi:

  • asigurarea asistenţei din punct de vedere tehnic pentru utilizatorii din cadrul companiei;
  • gestionarea echipamentelor hardware şi software;
  • identificarea echipamentelor in vederea validarii tehnice;
  • testarea solutilor de rezolvare ale amenintarilor de securitate;
  • rezolvarea incidentelor repartizate/semnalate de clienti conform ariei de responsabilitate.

Aplică pentru acest post aici sau la adresa de e-mail: recrutare@apanovabucuresti.ro.

23 noiembrie 2016

  • ştiaţi că...
  • Apa joacă un rol esenţial în creşterea copilului? Oasele au nevoie de calciul din apă, pentru a se dezvolta. Dintre toate sursele alimentare, calciul conţinut de apă este cel mai uşor asimilabil de către organism.

LiveZilla Live Chat Software